Xtárhely.hu Blog

Állás: Linux rendszergazdát keresünk

Munkatársat keresünk Linux rendszergazda, szerver üzemeltető pozícióba!

Dolgozz velünk, itt a lehetőség, hogy egy fiatalos csapat tagja légy, és számtalan kihívás elé állj! Végre igazán kipróbálhatod a tudásodat, és új dolgokat is tanulhatsz.

Ezek lesznek nálunk a feladataid:

  • Linux szerverek üzemeltetése – leginkább Ubuntu és CentOS
  • Műszaki rendellenességek kezelése, hibaelhárítás
  • Szolgáltatásokat érintő konfigurációs módosítások teljesítése
  • Új rendszerek telepítésében, kiépítésében való közreműködés
  • Együttműködés a többi rendszergazdával és L1 ügyfélszolgálatos kollégával
  • Munkavégzés dokumentálása

A feladatok elvégzéséhez az alábbiak mindenképp szükségesek:

  • Linux szerverkörnyezet ismerete
  • LAMP környezet üzemeltetési tapasztalat
  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • Shell scriptelési tapasztalat (Bash / Perl / Python / PHP)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Érettségi bizonyítvány

Előnyt jelent, ha

  • van hosting szolgáltatónál szerzett tapasztalatod
  • ismered a cPanel/WHM-et
  • van KVM virtualizációs tapasztalatod
  • ismered a Cisco Catalyst, Nexus eszközöket

Ezt kínáljuk:

  • Versenyképes fizetés és cafeteria rendszer
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Modern megoldások, széles portfólió
  • Dinamikus csapat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Alapfok/társalgási szint

A munkavégzés helyszíne: 1132 Budapest, Victor Hugo u. 18-22.
Munkaidő: napi 8 órás, teljes munkaidős állás
Jelentkezés módja: a magyar nyelvű szakmai önéletrajzokat a job@ezit.hu címre várjuk, a pozíció megjelölésével. Kérjük, írd meg azt is, hogy hol találtál rá erre az ajánlatra.

További bejegyzéseink